• foto1.jpg
  • telewizja_osobista.jpg
  • wooow.png
Netia Wrocław

We Wrocławiu Netia znajdujący się przy ul. Piłsudskiego 46 i jest autoryzowanym Salonem Netii we Wrocławiu.  Netia kontynuuje dobre tradycje wcześniejszych <dostawców internetowych we Wrocławiu> takich jak Lanet oraz Internetia Wrocław.  Obecnie Salon Netia Wrocław  obejmuje działaniem całe miasto, w szczególności po przejęciu  <wrocławskiego Dialog-u>, wobec czego < Internet we Wrocławiu> stał się tym samym ogólnodostępną usługą.

Od teraz, w Salonie Netia Wrocław, mają Państwo możliwość, w jednym miejscu, zaktualizować swoją ofertę, zapoznać się z naszą telewizją kablową oraz osobiście doświadczyć jakie korzyści płyną z naszych multimedialnych urządzeń: routera Netia Spot oraz dekodera Netia Player.

W zawiązku z dużym rozwojem Netii we Wrocławiu, obecni klienci Internetia Wrocław, <Dialog Wrocław> oraz Lanet, zostali objęci obsługą przez Salon Netia Wrocław przy ul. Piłsudskiego 46.
Nasze 4 zasady które przekonają Cię dlaczego warto odwiedzić Salon Netia Wrocław:

      ZASADA 1.

Wiesz z kim rozmawiasz. Personel Salonu Netia Wrocław od kilku lat jest ten sam i służy Państwu swoim doświadczeniem. Już teraz możesz się z nami zapoznać w zakładce <konsultanci Salonu Netia Wrocław>.

      ZASADA 2.

Kawa na ławę. Po wizycie w Salonie Netia Wrocław nie rozczarują się Państwo wraz z pierwszym abonamentem. U nas nie ma ukrytych opłat i mikroskopijnych druczków. Konsultant salonu Netia Wrocław wyjaśni Państwu umowę – CAŁĄ UMOWĘ.

      ZASADA 3.

Błyskawiczna instalacja i obsługa posprzedażowa. Tylko w Salonie
Netia Wrocław potraktujemy Państwo równie dobrze po podpisaniu umowy, co przed. Wszelkie pisma związane z obsługą umowy, również dostarczyć można do  Salonu Netia Wrocław.

      ZASADA 4.

Umowa = aktywacja usług. Podpisałeś umowę i czekasz tygodnie na aktywację internetu? W Salonie Netia Wrocław jest to nie do pomyślenia. Jeżeli jest wykonana instalacja łącza internetowego, po podpisaniu umowy klientowi niezwłocznie aktywujemy sygnał internetowy w lokalu klienta.


Wrocław